Česky | English | Deutsch
Úvod O nás Historie Kontakty
Bohemia Crystal Glass Bohemia Crystal Glass Bohemia Crystal Glass Bohemia Crystal Glass Bohemia Crystal Glass Bohemia Crystal Glass
Kategorie produktů
Aktuality
S radostí uvádíme nový jedinečný produkt decanter Swan. Decanter Swan v sobě snoubí exklusivitu českého křišťálu, preciznost ruční výroby a originální design. Ne náhodou jsme se při jeho výrobě insp

O nás

Bohemia Crystal Glass je velmi významným a silným obchodním dodavatelem výrobků z českého křišťálového skla prvotřídní kvality. Naše síla je v komplexnosti sortimentu a souvisejících služeb, které poskytujeme. Téměř veškerá produkce českých skláren je obsažena v naší nabídce, která skýtá na milióny kusů všech druhů výrobků skladem k okamžité expedici. Naleznete zde užitkové sklo pro vinařství a gastronomii, až po výrobky pro retail a dárkové výrobky pro velké a korporátní organizace.

Vyjma nabídky produktů nabízíme kompletní servis a služby v oblasti dodávky zboží.  Zajistíme pro Vás jak zakázky v rozsahu několika palet, tak zakázky v rozsahu několika kamionů či kontejnerů.

Individuální a pečlivý přístup ke každému zákazníkovi je zárukou bezpečného doručení objednaného zboží a poskytnutí veškerých služeb, které potřebujete.

Další výhodou Bohemia Crystal Glass je diverzifikace dodávek po celém světě.  Vyjma velkého odbytu v ČR, jako jeden z našich nejvýznamějších trhů, se též zaměřujeme na export do dalších zemí světa.. Mezi ty největší země patří:

Ceska republika, USA, Anglie, Francie, Nemecko, Rusko, Rakousko, Slovensko, Egypt, Srbsko, Estonsko, Recko, Equador, Bolivie, Italie, Irsko, Madarsko, Kazachstan, Belgie, Norsko, Polsko, China, Malta, Jordansko, Taiwan, Nigerie, Mongolsko, Pakistan, Svedsko, Spanelsko, Portugalsko, Kanarske ostrovy, Spojene arabske emiraty, Dansko, Gruzie, Jizni Korea, Nizozemsko, Svycarsko, Brazilie, Vietnam, Australie, Kanada, Jihoafricka republika, Izrael, Bulharsko, Irak, Japonsko, Andorra, Namibie, Peru, Rumunsko, Chile, Hongkong, Indie, Katar, Ukrajina, Chorvatsko, Finsko, Maledivy, Kajmanske ostrovy, Litva, Kuvajt, Cerna Hora, Mexiko, Armenie, Makedonie, Argentina, Nicaragua, Honduras, Guatermala, El Salvador, Costa Rica, Gibraltar, Saudska Arabie, Macau, Albanie, Indonesie, Turecko, Laos, Angola, Kolumbie, Slovinsko, Kyrgyzstan a dalsi.

Mezi naše další přednosti nepochybně patří i další zpracování skla. Naše firma spolupracuje s renomovanými brusírnami skla, kterým dodáváme výrobky pro finální úpravu, ať již se jedná o unikátní tradiční český brus PK500, tak i provádění brusů a pískování skla dle přání zákazníka a to v téměř jakémkoliv množství.

Tímto typem spolupráce a podpory Českého průmyslu, dále ještě povyšujeme již tak kvalitní produkty českého skla na opravdový a komplexní CZECH MADE produkt.

Obchodováním s námi, máte jistotu profesionality a komplexnosti produktů a služeb, které jinde nezískáte! Neváhejte a obraťte se na nás ještě dnes! Kontaktujte nás zde.

 

 

Pokud máte zájem o spolupráci, prosím vyplňte níže uvedený formulář, naše obchodní oddělení Vás bude kontaktovat co nejdříve. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Jméno a Příjmení: * Název firmy:
Země: * Telefon: *
E-mail: *
Vzkaz: *
SPAM filter:
*

Bohemia Crystal Glass
E-mail: sales@bohemiacrystalglass.cz
Tel.: +420 731102043
Tel. USA: +1 8322317547
Skype: bohemiacrystalglass

Jsme na:
   
(c) 2011 Copyright Pavel Jirovský, Všechna práva vyhrazena.